Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z garażem Kiekrz - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

999 000 zł123 m² 8 091,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom o powierzchni 123,43 m2 Osiedle to przystań dla tych, którzy pragną odetchnąć od wielkomiejskiego szumu. Jednocześnie domy w Kiekrzu pozwalają korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

999 000 zł123 m² 8 151,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom o powierzchni 122,52 m2 Osiedle to przystań dla tych, którzy pragną odetchnąć od wielkomiejskiego szumu. Jednocześnie domy w Kiekrzu pozwalają korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 499 000 zł318 m² 7 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj wakacyjny charakter tego miejsca. Jeśli zależy Ci na cudownej lokalizacji, ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Kiekrz,wielkopolskie

915 000 zł148 m² 6 182,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja do 18.06.2024r.! polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Kiekrzu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 599 000 zł266 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Jeśli szukasz "swojego miejsca", to zatrzymaj się na chwilę i popatrz na tę ofertę. Z pewnością zaciekawi Cię ta nieruchomość. Global Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 499 000 zł318 m² 7 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kiekrz k/poznania, oferowany w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. W ramach inwestycji powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 290 000 zł239 m² 5 391,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 499 000 zł318 m² 7 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podjazdowa

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 642,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

0%, bez prowizji 0%, bez pcc zakup od dewelopera Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj wakacyjny charakter tego miejsca. Jeśli zależy Ci na cudownej lokalizacji, ciszy i spokoju, 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 671,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferta dla Ciebie: kiekrz, nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak pompa ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: 10 budynków w o powierzchni 122m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 390 000 zł239 m² 5 809,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł124 m² 7 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w przepięknym położeniu 300 metrów od jeziora Kierskiego (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 616 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferta dla Ciebie: w Kiekrzu, nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak: pompa ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: 10 budynków w o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 615,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 599 000 zł320 m² 8 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Takich domów nie ma zbyt wiele. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nasza nowa inwestycja to przystań dla tych, którzy pragną odetchnąć od wielkomiejskiego szumu. Jednocześnie domy w Kiekrzu pozwalają korzystać z udogodnień i infrastruktury Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Muzealna

Kiekrz,wielkopolskie

1 700 000 zł266 m² 6 378,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

815 000 zł110 m² 7 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Oferta prywatna - Z góry dziękuję za pomoc agentom nieruchomości! Na sprzedaż dom na cichym i kameralnym osiedlu w Kiekrzu. Nieruchomość znajduje się zaledwie 3 km od Jeziora Kierskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Kiekrz,wielkopolskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Dom wolnostojący, niepodpiwniczony, położony w cichej, spokojnej i przede wszystkim malowniczej okolicy 3 jezior, na działce 673 m2, otoczonej pięknym starodrzewem. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Kiekrz,wielkopolskie

650 000 zł121 m² 5 373,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Polecam ofertę 5 - pokojowego domu położonego w Kiekrzu w odległości niespełna 1,5 km od jeziora Kierskiego. Odległość od centrum Kiekrza 600 m a od Poznania to około 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

2 890 000 zł460 m² 6 282,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 245 m²

Kiekrz - 3245 m2 ogrodu - 460 m2 powierzchni mieszkalnej Szukasz domu w pięknej okolicy, w bliskim otoczeniu natury, w granicach administracji Poznania? Chcesz szybko dojechać do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Kiekrz,wielkopolskie

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność, rynek pierwotny, bez podatku pcc. Gotowy do oddania. Pełna własność. bez prowizji i kosztów manipulacyjnych Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Kiekrz,wielkopolskie

795 000 zł130 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferta na wyłączność, rynek pierwotny, bez podatku pcc. Gotowy do oddania Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna domu w zabudowie bliźniaczej o pow.: 130m2 Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

790 000 zł125 m² 6 305,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną budynku jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim zlokalizowanego w Poznaniu (miejscowość Kiekrz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 890 000 zł255 m² 7 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż niesamowity, parterowy, wolnostojący dom położony w Kiekrzu, gmina Rokietnica. Dom położony na dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Polecam na sprzedaż wolnostojący dom w Kiekrzu (poznańska część Kiekrza) w atrakcyjnej lokalizacji, przy spokojnej, ślepej uliczce, blisko jeziora. Dom o powierzchni całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Kiekrz,wielkopolskie

587 100 zł269 m² 2 178,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomość stanowiącej działkę nr 152/10 o powierzchni 703 m2 zabudowana budyniem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

725 000 zł239 m² 3 030,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dzień dobry Jeśli kiedykolwiek, choć przez moment marzyliście o ciszy i spokoju na własność a zarazem, gdyby naszła Was ochota aby skorzystać z propozycji dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²